hero
Store Insider
Becsült olvasási idő: 1 perc
Új, rumos diós ízű jegeskávé bukkant fel a hazai boltokban
Július közepétől az Energy Coffee már különleges, rumos diós ízben is megjelent az üzletek polcain.

Három évvel ezelőtt, 2019 nyarán vezette be a Hell Energy Coffee aludobozos jegeskávé termékcsaládját, a hideg innivalók akkor 3 különböző ízben kerültek forgalomba. A fogyasztók gyorsan megkedvelték a magyar tejből készült italokat, így már 2020 őszén hazánkban piacvezető pozíciót érte el az Energy Coffee a fogyasztásra kész jegeskávék magyarországi kiskereskedelemi piacán, mind érték, mind eladott darabszám tekintetében, és ezt a pozíciót azóta is őrzi a márka.

A Hell cégcsoport minden márkája, így az Energy Coffee is, a folyamatos innovációról és megújulásról ismert. Az elmúlt három évben a három tagból álló termékcsalád hattagúra bővült, és most megérkezett a hetedik újdonság. A jegeskávé kedvelő közönség nyitott a különleges ízekre, párosításokra, ezért az év elején bevezetett sós karamella után júliustól a dió és a rum ízharmóniáját kóstolhatja meg az, aki az Energy Coffee újdonságát választja. 

„Hosszas fejlesztés után, mi vagyunk az elsők itthon, akik a rumosdió ízkombinációt praktikus, 250ml-es aludobozban kínáljuk a fogyasztóink számára. Fontos kiemelni, hogy ugyan nevében és ízében rumos, de alkoholt nem tartalmaz új jegeskávénk, ahogy tartósítószert és mesterséges színezéket sem. A nyári hőségben az új Energy Coffee Rum-Walnut jegeskávé kiváló választás lehet.” – mondta el Galántai György, a Hell Energy kereskedelmi és marketing igazgatója.

Az új jegeskávé ital, 40 mg/100ml koffeint tartalmaz, valódi Arabica és Robusta kávékivonattal, valamint 70% UHT tejjel készül, és 250 milliliteres, 100%-ban újrahasznosítható alumínium italdobozokba töltve kerül forgalomba.

A nyitókép illusztráció (Forrás: Adobe Stock)