Hogy kinek adja át a stafétát azt még nem tudni. Az Országos Kereskedelmi Szövetség elnöksége rövid közleményben tudatta főtitkárának távozását:
“Az átmeneti időszakban a szervezet zökkenőmentesen folytatja munkáját, Vámos György az átadás-átvétel folyamata során végig jelen lesz, az új főtitkár személyéről pedig a későbbiekben nyújtanak tájékoztatást. Az OKSZ teljes tagsága őszinte köszönetét fejezi ki Vámos Györgynek azért a munkáért, amit a magyar kereskedelem fejlődéséért tett. Példamutató tevékenysége hozzájárult a kereskedelem repu-tációjának erősödéséhez és összekovácsolta a szektort egy ernyő égisze alatt.”


