A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!

Becsült olvasási idő: 0 perc
"Zöld kártyát" kapott a Campona
Három évvel a Campona megvásárlása után az ING REIM egymillió eurót fektetett be a bevásárlóközpont korszerűsítésébe azért, hogy az megfeleljen a legmagasabb üzleti kívánalmaknak, ezzel is bizonyítva, hogy bízik a magyarországi piacban.
