
Tisztújítás a Magyar Márkaszövetségnél
A Magyar Márkaszövetség júniusi közgyűlésén teljes tisztújításra került sor .
Exkluzív! A Magyar Márkaszövetség „személyiségfejlődése”
A Magyar Márkaszövetség elmúlt 15 éves. Közhely, hogy minden márkának arca van, miért ne lenne személyisége az őket tömörítő szervezetnek is? A szövetség az elmúlt másfél évtizedben sokat változott ugyan, de az alapvető célja megmaradt: „Olyan szabályozási és üzleti környezet kialakítása és fenntartása, amelyben a vállalkozások közötti kemény, de tisztességes verseny egyszerre ösztönzi az innovációt és a fenntarthatóságot – ezáltal teremtve maximális értéket a fogyasztók számára”. Ács Tamással legutóbb megválasztása után, tavaly nyáron készített interjút az Élelmiszer szaklap. Az Élelmiszer Online ezúttal először az azóta eltelt fél év munkájáról kérdezte az elnököt.
15 éves a Magyar Márkaszövetség
Kettőn áll a vásár: a Gazdasági Versenyhivatal erősíteni kívánja átlátható, kiszámítható, ügyfélbarát működését, de fokozottabban számít a hazai vállalkozások jogkövető és etikus magatartására is – mondta Dr. Juhász Miklós GVH-elnök a Magyar Márkaszövetség szerdai ünnepi közgyűlésén. (Ács Tamással készült interjúnkat csütörtökön olvashatják honlapunkon.)
