670 milliós beruházás Biatorbágyon

670 milliós beruházás Biatorbágyon

Az AGCO tagvállalata, a GSI gabonatároló, anyagmozgató, illetve baromfi és sertéstenyésztéshez szükséges rendszerek gyártására specializálódott és Európában elsőként hazánkban, Biatorbágyon létesítettek gyárat. A cég nemzetközi és hazai vezetői az AmCham képviselőinek jelenlétében avatták fel a csarnokot. A 670 millió forintos beruházással a tervek szerint 125 munkahelyet hoznak létre, számos hazai anyagbeszállítóval dolgoznak együtt és három régióba, főként a közeli export piacokra termelnek majd.