
Már lejjebb ment a cukor ára
A korábbi 400 forinthoz képest már 273-ért is kapni cukrot - és nem csak az állami készletet árusító boltokban. Vajon mi készteti a kereskedőket, hogy több mint 100 forinttal csökkentsék a cukor árát? A delmagyar.hu megkérdezte.
Jól elkésett az állami cukor!
A lakossági bespájzolások miatt pang a hazai cukorpiac, az állami cukor pedig nem jókor jön. Cukorbaj a köbön, de azért egyesek nyerhetnek az állami bizniszen.
