„Alma, a természet oltalma”

„Alma, a természet oltalma”

Ismét elindítja az alma fogyasztásösztönző kampányát az Agrárminisztérium (AM) és az Agrármarketing Centrum (AMC). Az ötödik éve megrendezésre kerülő népszerűsítési időszak célja az egészségtudatos vásárlásra és táplálkozásra való ösztönzés mellett az, hogy felhívja a vásárlók és a fogyasztók figyelmét a friss és ízletes alma nagyszerű hatásaira.

500 kilogramm alma a Mikulásgyárnak

500 kilogramm alma a Mikulásgyárnak

A 2018-as „Alma a természet oltalma” fogyasztásösztönző kampány jegyében 500 kg almát ajánlott fel a Mikulásgyár részére az Agrárminisztérium, Agrármarketing Centrum (AMC), a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara és a Fruitveb Zöldség – Gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács (FruitVeb).

Naponta egy alma az orvost távol tartja

Naponta egy alma az orvost távol tartja

Fő almatermő területeink egyik legismertebb városában, Békéscsabán tartotta meg az Agrármarketing Centrum (AMC) idei évi almafogyasztást ösztönző kampányának következő állomását. Az „ALMA, a természet oltalma” szlogennel októberben indított promóció során több vidéki nagyvárosban, almapiaccal egybekötött kóstoltatással támogatják a termelők és a fogyasztók közvetlen egymásra találását.

Elindította idei almakampányát az AMC

Elindította idei almakampányát az AMC

Az elmúlt évekhez hasonlóan közösen szervez almafogyasztást ösztönző kampányt az Agrárminisztérium (AM), az Agrármarketing Centrum (AMC), a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) és a FruitVeb Zöldség – Gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács. Az őszi almakampány budapesti nyitó sajtótájékoztatóján elhangzott: az „ALMA, a természet oltalma” szlogent viselő promóció során többek között vidéki nagyvárosokban, almapiac keretében segítik a termelők és a fogyasztók közvetlen egymásra találását.