Újra hulladékgyűjtés a Tescóval

Újra hulladékgyűjtés a Tescóval

A Tesco működése során nagy figyelmet fordít a szelektív hulladékgyűjtésre, ezért az áruházlánc 2011. május 6-tól október 31-ig újabb kampányt indít a PET-palackok és alumíniumdobozok visszagyűjtésére. A vásárlóknak szervezett akciókon kívül, az áruházlánc kibővítette hulladék visszagyűjtési rendszerét is. Májustól immár az ország összes Tesco hipermarketében leadhatják a vásárlók az összegyűjtött hulladékokat ellenérték fejében. Az áruházlánc öt darab PET-palackért 5 forintot, míg öt darab alumíniumdobozért 10 forintot fizet a hulladékgyűjtőknek. Az üvegvisszaváltó ablaknál, vevőszolgálati pultnál vagy a visszaváltó centrumok automatáiból kapott blokk azonnal levásárolható vagy készpénzre váltható az áruházakban.