Új Tapas bár nyílt a Duna szomszédságában

Új Tapas bár nyílt a Duna szomszédságában

Új autentikus, spanyol étteremmel bővült a főváros gasztronómiai palettája. Néhány hónapja megnyitott Tapas Fino-t a Belgrád rakparton. 

A Vastag testvérek és Király L. Norbi a jégkorszakba utazott

A Vastag testvérek és Király L. Norbi a jégkorszakba utazott

Hírességek is kipróbálták az újonnan nyílt Icebárt. A Vastag testvéreket és Király L. Norbit -7 fokos hideggel, meleg termo öltözékkel és Finlandia koktélokkal várták az egyedi jégkamrában. A sztárok eszkimónak öltözve hozták el az északi tél varázsát a Váci utcai jégbárba.