
A Westend a legdrágább
„Ma a Westend a legdrágább, az Allee nagyon szorosan követi, ám a forgalom csak a töredéke Westendhez képest. Az Arénában egy viszonylag alacsonyabb bázisról most erősen nőnek a bérleti díjak. A Mammutban is elég magasak és továbbra is nőnek. A MOM érdekes hely, mert a bérleti díjak és a kommunikáció szerint ők közép-felső kategóriába pozícionálják magukat, de gyakorlatilag csak olcsó boltokat visznek be" – mondta a Roland Divatház tulajdonosa a portfolio.hu-nak.
