
Kéknyelv-betegség kitörését azonosította a Nébih Somogyban
A telepen azonnal megfigyelési zárlatot rendelt el a helyi állategészségügyi hatóság.
Most különösen oda kell figyelnünk az étrendünkre
Az influenza időszakában különösen fontos a helyes táplálkozás és életmód - hívta fel a figyelmet a Dietetikusok Országos Szövetségének elnöke.
Felvilágosító film az emlőrákszűrésről
Amint arról a Kreatív Online is beszámolt, az emlőrákszűrésről forgatott felvilágosító videót az Avon.
Ne nyúljunk ösztönösen a sótartóhoz!
A sótlan ételeket ízetlennek tartjuk, sokunk kezében pedig már az első falat előtt ott a sószóró – derült ki a Kométa Mindennapok felmérésből*. Így nem csoda, hogy a magyar nők kétszer, a férfiak pedig háromszor többet fogyasztanak az ajánlott napi 5 grammnál. Az élelmiszercímke segíthet a tájékozódásban, viszont például a címke nélküli pékáruk sótartalma rejtetten marad. Az édes élelmiszerekről pedig senki nem gondolja, hogy esetenként milyen sok sót tartalmaznak.
Sűrű kórforgalom a járvány selyemúton
Egyes állati betegségek országhatárokat lépnek át, és ezek a legkülönbözőbb módon reagálnak a változó és egyre kiszámíthatatlanabb éghajlatra. Ennek veszélyeit, a védekezési lehetőségeket tekintik át egy budapesti fórumon.
Orosz szigor az EU-s élőállatokra
Vérszívó törpeszúnyogok által terjesztett betegségtől tartanak.
Szalmonella – a hőség egyik nagy veszélye
A nyári melegben különösen nagy az élelmiszer eredetű megbetegedések kockázata, ám a legtöbb problémát kétségtelenül a szalmonella baktérium okozza.
Új, életveszélyes betegséget is terjeszt a kullancs
A baktérium életveszélyes vérváladék-képződéshez vezethet a legyengült immunrendszerrel bíró embereknél.
