
Kézilabdázót támogat a Bomba
A Bomba! Energy Drink szponzorációs együttműködést kötött Nagy László kézilabdázóval, az MKB Veszprém játékosával.
A bíróság megállapította: A Bomba veszélyeztette a HELL jó hírnevét
A Fővárosi Ítélőtábla tisztességtelen piaci magatartás miatt indított versenyfelügyeleti eljárásában meghozott jogerős ítéletében megállapította, hogy az osztrák tulajdonban lévő BOMBA! ENERGY DRINK Kft. veszélyeztette a magyar tulajdonban álló HELL ENERGY Magyarország Kft. jó hírnevét azáltal, hogy 2010-ben, a HELL szikszói palackozóüzem-beruházása során a média részére kiküldött leveleiben alaptalanul hozta korrupcióval összefüggésbe a HELL-t.
Túlzó, hogy törvény korlátozza az energiaitalok fogyasztását a szövetség szerint
A Magyarországi Üdítőital-, Gyümölcslé- és Ásványvízgyártók Szövetsége túlzónak tartja, hogy törvény korlátozza az energiaitalok gyermekek általi fogyasztását - mondta Bikfalvi Istvánné, a szövetség titkára. Álláspontja szerint az energiaitalok természetes, engedélyezett alapanyagokat tartalmaznak olyan mennyiségben, amely az egészségre nem káros, tehát nem olyan veszélyesek, ahogyan azt beállítják.
Új BOMBA! íz
Júniustól megjelent az üzletek polcain a BOMBA! MEGGY energiaital. A frissítő meggy aroma hiánypótló lehet az eddigi tutti-frutti mellett.
Intenzív növekedésnek indult a Bomba!
A tavalyi évben 73%-kal nőtt a Bomba! energiaital értékesített mennyisége. 2012 első negyedévében 3,17%-kal nőtt a márka mennyiségben mért piaci részesedése a teljes piac vonatkozásában, a hipermarketekben pedig átvette a vezetést.
A Bomba! javára döntött a bíróság
A Fővárosi Bíróság december 9-én első fokon elutasította a Hell Energy Magyarország Kft. keresetét, amelyben a cég hírnévrontással vádolta meg a Bomba! Enery Drink Kft-t.
Bomba zuhant a Hellre
A Bomba energiaital gyártójának egyik alkalmazottja tavaly nyilvános információkat csokorba gyűjtve a sajtóhoz és a hatósághoz fordult versenytársa, a Hell uniós támogatásai miatt. Az adatok mellé illesztett kérdéseivel azt sejtette, hogy nem volt minden rendben a pályázatokkal és a pénzek felhasználásával.
A fogyasztóvédelem vizsgálja a Bombát
A chipsadó alá vont energiaital fogalmát törvényileg ugyan még nem definiálták, de már elindult az első olyan fogyasztóvédelmi vizsgálat, amely a kibúvókat kereső cégek körmére nézne – írja a hvg.hu.
