Lebuktak a csokoládés csalók

Lebuktak a csokoládés csalók

Egy tatabányai és egy budapesti cég a gyanú szerint 626 millió forint adót csalt el, mert Lengyelországból, Szlovákiából és Bulgáriából behozott csokoládét számla nélkül értékesített Magyarországon - közölte a NAV Közép-dunántúli Bűnügyi Igazgatósága.