
Vádat emeltek Szabolcsban egy cigarettacsempész bűnszervezet ellen
Negyvenmillió forint kárt okozó cigarettacsempész bűnszervezet tagjai ellen emelt vádat az ügyészség - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Főügyészség vezetője pénteken.
Cigarettacsempészek ellen emeltek vádat Budapesten
Mintegy százharmincmillió forintnyi adót csalt el egy cigarettacsempész bűnszervezet, amelynek négy tagja ellen vádat emeltek - közölte a fővárosi főügyész kedden
Félmilliárdos cigarettaszállítmánnyal kapcsoltak le egy kamiont
Több mint félmilliárd forint értékű illegális cigarettaszállítmánnyal tartóztattak fel egy lengyel kamiont a pénzügyi nyomozók az M3-as autópályán - közölte a Nemzeti Adó-és Vámhivatal észak-alföldi bűnügyi igazgatóságának sajtóreferense csütörtökön.
Kreativ ötletek illegális dohányáru szállításához
Több mint 2,6 millió forintot érő csempészcigaretta-szállítmányt találtak a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei az M70-es autóúton - tájékoztatta a NAV Zala Megyei Adó- és Vámigazgatóságának sajtóreferense kedden az MTI-t.
Útzár állította meg a menekülő csempészeket Szabolcsban
Menekülő ukrán cigarettacsempészeket tartóztattak fel a rendőrök Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, autójukban mintegy 24 millió forint értékű dohányáru volt - közölte a térségi rendőr-főkapitányság sajtóreferense szombaton.
Cigaretta- és potencianövelő-csempészekre csapott le a NAV
Ágyneműhuzatba rejtett csaknem 100 adag potencianövelőt találtak cigarettacsempészek autójában a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei az M3-as autópályán a geleji pihenőnél.
Dubajból próbálták Magyarországra csempészni a cigarettát
Mintegy 7700 doboz csempészcigarettát foglaltak le a pénzügyőrök a budapesti Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren két Dubajból érkező utastól - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) vasárnap az MTI-vel.
Olasz cigarettacsempész bukott le a letenyei határnál
Több mint 14 millió forintot érő cigarettát akart kicsempészni Magyarországról egy olasz férfi, akit a letenyei magyar-horvát határátkelőn fogtak el - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) Zala Megyei Adó- és Vámigazgatósága pénteken az MTI-t.
Egy hét alatt milliárdos kárt okozhattak volna a cigarettacsempészek
Egy hét alatt háromszor fogtak el illegális cigaretta- és fogyasztásidohány-kereskedőket, köztük dohánytermelőket is Hajdú-Biharban, illetve Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) észak-alföldi bűnügyi igazgatója szerdán sajtótájékoztatón Debrecenben.
Lesodródott dohány
Huszonhétmillió forint értékű cigarettaszállítmánnyal menekülő csempész autójával betonoszlopnak ütközött és az útszéli árokba borult Apagynál - közölte a NAV Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei adó- és vámigazgatóságának sajtóreferense kedden az MTI-vel.
Összesen több mint 45 év fegyházbüntetés a cigarettacsempész-maffia tagjainak
Tizenhárom cigarettacsempészt ítélt nem jogerősen kettőtől kilenc évig terjedő szabadságvesztésre csütörtökön a Nyíregyházi Törvényszék - tájékoztatta a bíróság sajtószóvivője az MTI-t.
Két cigarettacsempész-autó is karambolozott szombaton
Két csempészett cigarettát szállító személygépkocsi karambolozott Győrteleknél és Penyigén, az autókban 17 millió forint értékű dohányáru volt - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense vasárnap az MTI-vel.
Csempészésre átalakított autóra csaptak le a határrendészek Fehérgyarmaton
Csempészésre átalakított személygépkocsival bukott le egy sonkádi férfi, aki négymillió forint értékű cigarettát szállított járművében - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószolgálata szerdán az MTI-vel.
Győrteleken fogták el a menekülő cigarettacsempészt
Tizenegymillió forint értékű szállítmánnyal próbált menekülni egy cigarettacsempész, a rendőrök Győrteleken fogták el - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense szombaton az MTI-vel.
