2,5 milliárdot csaltak el a „cukros” bűnözők

2,5 milliárdot csaltak el a „cukros” bűnözők

Hamis számlákkal 2,5 milliárd forint forgalmi adót csalt el az a cégcsoport, amely Szlovákiából beszerzett termékeket forgalmazott Magyarországon, közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).

Lezárult a cukorcsempészper

Lezárult a cukorcsempészper

Harmincöt vádlott, javarészt korábbi vám- és pénzügyőrök, kamionsofőrök és vállalkozók ügyében hirdetett ítéletet a Borsod Megyei Bíróság Miskolcon.