Hétmilliárd forintot költ fejlesztésre a Magyar Cukor

Hétmilliárd forintot költ fejlesztésre a Magyar Cukor

Csaknem hétmilliárd forintot költenek fejlesztésre a Magyar Cukor Zrt.-nél a következő években, a kaposvári cukorgyárban július közepén a nyerscukor-finomítás is beindul a cukorpiaci helyzet enyhítésére – mondta Hájos László, a vállalat vezérigazgató-helyettese az MTI-nek.