Debrecen mindent elkövet, hogy ne szűnjön meg a helyi húsipar

Debrecen mindent elkövet, hogy ne szűnjön meg a helyi húsipar

A debreceni önkormányzat szeretné elérni, hogy ne zárják be a mintegy 400 dolgozót foglalkoztató helyi húsüzemet, ezért tárgyalásokat kezdeményeztek a tulajdonosokkal – közölte Papp László stratégiai alpolgármester szombaton az MTI-vel.

160 év után bezárják a Kaiser Food üzemét

160 év után bezárják a Kaiser Food üzemét

Alig fél évvel a megvásárlás után, májusban bezárja a Kaiser Food Kft. mosonmagyaróvári szárazáruüzemét a Debreceni Csoport Kft. – írta a Kisalföld.