Logisztikai terminál épül Debrecenben

Logisztikai terminál épül Debrecenben

Kétszázhatvan kamion parkolására alkalmas létesítmény alapkövét tették le.

Megnyílt Kelet-Magyarország
legnagyobb agrár-seregszemléje

Megnyílt Kelet-Magyarország legnagyobb agrár-seregszemléje

"Az elmúlt 20 évet elveszítettük." Kemény szavak a 33. Farmer Expó megnyitóján.

Guinness-rekord: 75 ezer tojásból készült a világ legnagyobb rántottája Debrecenben

Guinness-rekord: 75 ezer tojásból készült a világ legnagyobb rántottája Debrecenben

A világ legnagyobb rántottáját a Tranzit-Food "Csibém" csapata készítette el debreceni Nagytemplom előtti téren. 

Megújult a debreceni METRO

Megújult a debreceni METRO

Az áruházlánc 2022-től folyamatosan alakítja át hazai áruházait.

Debrecenben megnyílt a második INTERSPAR hipermarket

Debrecenben megnyílt a második INTERSPAR hipermarket

A hárommilliárd forintból épült INTERSPAR áruház Debrecen családias városrészében várja a vásárlókat.

A hazai mezőgazdaság kihívásairól tartottak konferenciát Debrecenben

A hazai mezőgazdaság kihívásairól tartottak konferenciát Debrecenben

Az agrárképzést folytató hazai felsőoktatási intézmények PhD hallgatói mutatták be kutatási eredményeiket.

Megkezdődött a Farmer Expo

Megkezdődött a Farmer Expo

17 ezer négyzetméteren mintegy 330 kiállító mutatkozik be.

Okosélelmiszer szendvicsalap készül Debrecenben

Okosélelmiszer szendvicsalap készül Debrecenben

Kilenc hónap alatt elkészült a Vitajó cipót is gyártó Hajdúsági Sütödék-csoport debreceni új üzeme, a csaknem egymilliárd forintos beruházást 800 ezer euró európai uniós támogatás felhasználásával valósították meg - közölte a cégcsoport vezérigazgatója az MTI-vel.

Új csomagológyár nyilt Debrecenben

Új csomagológyár nyilt Debrecenben

Elkészült a tizenkét országban jelen lévő, német Deufol hétmilliárd forintos beruházással megvalósult  debreceni gyára, a logisztikai központot és csomagolóüzemet Elek Gergő regionális operatív igazgató mutatta be.

Debrecenben kötelező a maszk a piacokon

Debrecenben kötelező a maszk a piacokon

A debreceni élelmiszerpiacokon csütörtöktől kötelező maszkot viselni vagy a szájat és az orrot teljes egészében elfedni kendővel, sállal. 

Új központot épít a BHS

Új központot épít a BHS

A debreceni raktár egy hét és félmilliárd forintos összköltségű beruházás része, amelyhez 3,4 milliárd forint támogatást nyújtott a magyar állam. A megvalósuló logisztikai raktár 2021 elején kezdi meg működését, a beruházássorozat százhatvanöt új munkahelyet teremt.

Megújult Magyarország első Rossmann üzlete

Megújult Magyarország első Rossmann üzlete

Egy cég történetében is hatalmas fejlődés, ami 26 év alatt végbemegy. Ezt szépen szimbolizálja a Rossmann Jerikó utcai üzlete, mely 1993-ban az áruházlánc első boltjaként nyitotta meg kapuit a magyar vásárlók előtt, idén pedig teljes felújításon és jelentős bővítésen átesve várja ismét a Debrecenieket.

Folyik az élelmiszermentés Debrecenben

Folyik az élelmiszermentés Debrecenben

Debrecen „élelmiszermentő város" lett - mondta Széles Diána (Fidesz-KDNP), a város szociális területet felügyelő alpolgármestere, amikor a Hajdúsági Sütödék telephelyéről útnak indították az első városi élelmiszermentő adományt a családok helyi átmeneti otthonába és a hajléktalanok menedékhelyére.