
A zárjegy nélküli cigaretta birtoklása is törvénysértő
Illegálisan forgalmazott dohányárura bukkant egy belvárosi telefonboltban és környezetében a NAV. A tételek lefoglalása után rendesen meg is büntette a kereskedőket.
Egy hét alatt milliárdos kárt okozhattak volna a cigarettacsempészek
Egy hét alatt háromszor fogtak el illegális cigaretta- és fogyasztásidohány-kereskedőket, köztük dohánytermelőket is Hajdú-Biharban, illetve Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) észak-alföldi bűnügyi igazgatója szerdán sajtótájékoztatón Debrecenben.
Lesodródott dohány
Huszonhétmillió forint értékű cigarettaszállítmánnyal menekülő csempész autójával betonoszlopnak ütközött és az útszéli árokba borult Apagynál - közölte a NAV Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei adó- és vámigazgatóságának sajtóreferense kedden az MTI-vel.
Összesen több mint 45 év fegyházbüntetés a cigarettacsempész-maffia tagjainak
Tizenhárom cigarettacsempészt ítélt nem jogerősen kettőtől kilenc évig terjedő szabadságvesztésre csütörtökön a Nyíregyházi Törvényszék - tájékoztatta a bíróság sajtószóvivője az MTI-t.
Nagy mennyiségű csempészett dohányárut semmisített meg Nyíregyházán a NAV
Csempészektől elkobzott 42 ezer doboz cigarettát, valamint illegális kereskedőktől lefoglalt 200 kilogramm dohányt semmisítettek meg a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai csütörtökön Nyíregyházán.
Győrteleken fogták el a menekülő cigarettacsempészt
Tizenegymillió forint értékű szállítmánnyal próbált menekülni egy cigarettacsempész, a rendőrök Győrteleken fogták el - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense szombaton az MTI-vel.
Szendvicspanelbe rejtették a cigarettát
Hőszigetelt építőelemekbe, úgynevezett szendvicspanelekbe rejtve szállított adózatlan dohányárut egy újfehértói férfi. A csempészcigaretta értéke meghaladja a 10 millió forintot - tájékoztatta a NAV sajtóreferense csütörtökön az MTI-t.
Mintegy 13 millió forint csempészett cigarettát találtak Milotán
Csaknem 13 millió forint értékű csempészett cigarettát találtak a rendőrök Milotán - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője vasárnap az MTI-vel.
Hét és félmilliós csempészcigaretta-szállítmány Zalában
Mintegy 7,5 millió forint értékű magyar adójegy nélküli cigarettát találtak a zalai pénzügyőrök egy olasz rendszámú személyautóban az M70-es autóúton - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) Nyugat-dunántúli Regionális Vám- és Pénzügyőri Főigazgatóságának sajtóreferense kedden az MTI-t.
Menekülőre fogták
Tizenegymillió forint értékű csempészett cigarettát foglaltak le a rendőrök az elmúlt 24 órában Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében - közölte a térségi rendőr-főkapitányság sajtóreferense szombaton az MTI-vel.
Cigarettacsempészekre csaptak le Barabáson
Kilenc csempészt 30 millió forint értékű cigarettával fogtak el a határrendészek Barabáson - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense pénteken az MTI-vel.
NAV: cigarettafogás az M1-es autópályán
Több mint száz karton adójegy nélküli cigarettára bukkantak a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei az M1-es autópályán egy román rendszámú mikrobuszban - közölte az MTI-vel Cséve Szabolcs, a testület nyugat-dunántúli parancsnokságának sajtóreferense csütörtökön reggel.
Cigarettafogás Szabolcsban
Több mint egymillió forint értékű, feltehetően csempészett cigarettát találtak egy ukrán férfi autójában hétfőn a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Sonkádon - közölte a térségi rendőr-főkapitányság sajtóreferense kedden az MTI-vel.
Tízmillió forint értékű csempészcigaretta málhazsákokban
Több mint tízmillió forint értékű csempészcigaretta volt azokban a málhazsákokban, amelyekkel négy tuzséri férfi bukott le a 4-es számú főút észak-szabolcsi szakaszán - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense hétfőn az MTI-vel.
