
Új tag a GVH Versenytanácsában
Áder János, Magyarország köztársasági elnöke 2019. március 1-jei hatállyal nevezte ki dr. Szoboszlai Izabellát a Gazdasági Versenyhivatal (GVH) Versenytanácsának tagjává. Kinevezése – a Versenytanács többi tagjához hasonlóan – hat évre szól.
