
Most akkor ugrott a bónuszom?
A korábbi évek absztrakt válsághelyzeteihez képest a mostani piaci hullámverést mindenki megérzi: gyártó, kereskedő és fogyasztó egyaránt érintett – persze nem egyforma mértékben. A szakma oldalán tavaly csak azt éreztük, hogy vékonyabb lett a prémiumos boríték, idén – ha így folytatjuk – boríték sem lesz. Miért hagytuk, hagyjuk, hogy így legyen?!
