„Minél több ember asztalára kerüljön egészséges melegétel!”

„Minél több ember asztalára kerüljön egészséges melegétel!”

Minél több ember jusson legalább napi egyszeri egészséges melegételhez, beleértve az aktívan dolgozókat, a diákokat és a kórházak, valamint az otthonok lakóit is – ezzel a fontos célkitűzéssel és a Magyar Ártalomcsökkentő és Környezeti Betegségekkel Foglalkozó Tudományos Egyesület szakmai támogatásával indította el az Edenred Magyarország Food Program elnevezésű kezdeményezését október 16-án, az Élelmezési Világnapon (World Food Day). Az együttműködés a járvány miatt különösen aktuális, hiszen az emberek 87 százaléka elvárja az éttermektől, hogy egészséges ételek szerepeljenek a kínálatukban, négyötödük egészségügyi okok, míg kisebb részük az állatvédelem, valamint a környezetvédelem miatt – áll az Edenred Food Barometer hazai adataiban.

Ki nyer az új cafetéria rendszeren?

Ki nyer az új cafetéria rendszeren?

Vállalatvezetők és HR munkatársak vettek részt abban a kutatásban, amit az Edenred Magyarország szakértői végeztek, hogy megértsék, milyen hatása lesz a 2012-es cafetériát érintő törvényi változásoknak. Az országos kutatás a HR szakemberek bizonytalanságát mutatta ki, ami a törvényi változással bevezetett új cafetéria opcióknak köszönhető. A válaszadók többsége az előző szabályozás híve