
Összehangolt segítség az iszapömlés áldozatainak
Magyarország eddigi legnagyobb ökológiai katasztrófája történt október 4-én - áll a VM sajtóközleményében. Sugárveszély nincs, a víz iható, a kiskertben termelt élelmiszerek - az elöntött területeket kivéve - mindenhol biztonsággal fogyaszthatók.
