A Lidl Kids Team kísérte pályára Szoboszlaiékat az Eb-meccseken

A Lidl Kids Team kísérte pályára Szoboszlaiékat az Eb-meccseken

33 magyar gyermek álma teljesült Németországban.

'Hajrá, Magyarok!' Túró Rudival lepték meg az Eb-re utazókat

'Hajrá, Magyarok!' Túró Rudival lepték meg az Eb-re utazókat

A piros bevonó, a fehér túró és a zöld, citromos töltelék adja ki a trikolórt.

Közel két focipályányi pizza fogyott a Wolton a magyar-svájci EB-meccs alatt

Közel két focipályányi pizza fogyott a Wolton a magyar-svájci EB-meccs alatt

Egy pécsi drukker 110 ezer forint értékben adott le pizzarendelést.

Közös Eb-gólörömök a CBA és Príma üzletekben

Közös Eb-gólörömök a CBA és Príma üzletekben

Ha a magyar válogatott nem rúg gólt, a vásárlók akkor is kapnak 1% kedvezményt.

„Higgy az álmaidban”: Debrecen gyermekcsapata nyerte a budapesti döntőt

„Higgy az álmaidban”: Debrecen gyermekcsapata nyerte a budapesti döntőt

Az Európa-bajnokság első csoportmérkőzéseivel egy időben rendezték meg a Danone „Higgy az álmaidban” Focikupa magyarországi döntőjét, amelynek nyertese, Debrecen város csapata Párizsban képviseli majd Magyarországot a világ legnagyobb, 10-12 éves gyermekeknek szóló futball tornáján. Az Emberi Erőforrások Minisztériuma által elvi támogatásban részesített rendezvényen Debrecen, Miskolc, Pécs, Szeged, Szombathely és a budapesti gyermekotthonok csapatai léptek pályára, a döntő mérkőzést pedig Szántó Dávid, a program helyi nagykövete élőben közvetítette. A győztes októberben, Párizsban képviseli Magyarországot a világkupán, ahol 31 ország csapataival mérkőzhetnek meg és Zinedine Zidane-nal, a program nemzetközi nagykövetével is találkozhatnak. A Magyar Dietetikusok Országos Szövetsége által is támogatott program célja az egészséges életmód népszerűsítése és hogy arra biztassa a gyerekeket, higgyenek az álmaikban.

Nincs foci chips nélkül

Nincs foci chips nélkül

Becslések szerint a hétvégén záródó foci-Eb meccseit nézve 360 tonna ropogtatnivalót rágcsáltak el a magyarok. Azonban nincs okunk a kockás hasak miatt aggódni a táplálkozási szakértő szerint, hiszen ha nem esünk túlzásba, nem a rágcsálnivalóval visszük be a legtöbb energiát és sót a szervezetünkbe.