
Kecskemét a következő állomás
A Nemzeti Iskolagyümölcs-program hat állomásos workshop-sorozatot indított útjának, melynek negyedik állomása Kecskemét. A rendezvénysorozat legfőbb célja a folyamatos párbeszéd fenntartása a program minden szereplője között. A múltbeli tapasztalatok és jövőbeni kihívások mellett a résztvevők a program pedagógiai, egészségügyi és kommunikációs oldalát is megismerhették.
