Dr. Pálmai Ottó az Év Agrárembere 2020-ban

Dr. Pálmai Ottó az Év Agrárembere 2020-ban

Az Agrotrend Csoport 2014-ben alapította az Év Agrárembere kitüntető díjat azzal a szándékkal, hogy felhívják a társadalom figyelmét azokra a mezőgazdaságban tevékenykedő gazdálkodókra, termelőkre és egyéb szakemberekre, akik önzetlenül támogatják környezetüket, azaz társadalmi szerepvállalásuk jelentős, kiemelkedő munkájuk mellett a közjóért is sokat tesznek.

Átadták az év agráremberei díjakat

Átadták az év agráremberei díjakat

Ismét tíz kategóriában adták át az év agrárembere díjat, amelynek odaítélésénél a vidék fenntartó erejét képező agrárgazdasági dolgozókat keresték - mondta a díjat alapító Agrotrend Csoport ügyvezető igazgatója.

Idén is kitüntetik az év agráremberét

Idén is kitüntetik az év agráremberét

Az idén hatodik alkalommal adják át az év agrárembere díjat, amelyre az elmúlt években összesen több mint 500 embert jelöltek - közölte az Agrotrend Csoport ügyvezető igazgatója az M1 aktuális csatornán.

Átadták az „Év Agrárembere” díjat

Átadták az „Év Agrárembere” díjat

2019. február 2-án este, Egerben szakmai zsűri Ledó Ferencet választotta a 2018-as év agráremberének. A versengés a NAK szakmai partnerségével zajlott.

Az év agráremberét keresik

Az év agráremberét keresik

Elismerésre méltó a magyar gazdák teljesítménye és társadalmi szerepvállalása,  díjazni kell hozzájárulásukat a magyar mezőgazdaság fejlődőséhez  - mondta Fazekas Sándor földművelésügyi miniszter kedden az év agrárembere díj kiírását bejelentő sajtótájékoztatón.