
Kihirdették a Mastercard – Év Bankja 2024 győzteseit
19. alkalommal rendezték meg a magyar bankszektor legrangosabb versenyét.
Az OTP lett az Év Bankja
Tizenhatodik alkalommal hirdették meg a hazai bankszektor legrangosabb versenyét tavaly, melynek díjait idén február 10-én osztották ki. A pénzügyi intézetek seregszemléjét életre hívó Mastercard 2021-ben teljeskörűen megreformálta a versenyt: többek között új kategóriákban mérhették össze tudásukat a bankok, melyek teljesítményét itthon és nemzetközileg is elismert szakemberekből álló zsűri értékelte.
Átalakul a Mastercard - Év Bankja verseny
A Mastercard 16 éve hívta életre az Év Bankja versenyt, mely a magyar kereskedelmi bankok legrangosabb seregszemléje. A program az évek során sokat változott, és az idén teljes mér-tékben megújul.
