Cél az élelmiszeripar exportteljesítményének növelése

Cél az élelmiszeripar exportteljesítményének növelése

Három napon át a Hungexpón, a Sirha Budapest 2022 kiállításon toborozza a hazai gyártókat és a külföldi beszerzőket az Agrármarketing Centrum 2021 őszén bemutatott exportélénkítő programja.