Mi a baj a fagyasztott húsokkal?

Mi a baj a fagyasztott húsokkal?

A fagyasztott húsokat ne lehessen felhasználni bizonyos minőség-megőrzési időtartam után húskészítmények előállítására.A VM e témában társadalmi konzultációt kezdeményezett.