Elindult a nemzeti húsgalambprogram

Elindult a nemzeti húsgalambprogram

Bejelentette a nemzeti húsgalambprogram elindítását Nagy István agrárminiszter Budapesten, a Nemzeti Kisállat Kiállításon.