
Elindult a nemzeti húsgalambprogram
Bejelentette a nemzeti húsgalambprogram elindítását Nagy István agrárminiszter Budapesten, a Nemzeti Kisállat Kiállításon.

Bejelentette a nemzeti húsgalambprogram elindítását Nagy István agrárminiszter Budapesten, a Nemzeti Kisállat Kiállításon.
