
Bedől a félkarúrabló-ipar?
Lehetséges, hogy a napokban „több ezer, nyerőgépet működtető vállalkozó” indul majd a SZF-hez, hogy visszaadja kiváltott terem- vagy gépengedélyét? A gépenkénti 100 ezer forintos játékadót ugyanis novembertől 500 ezer forintra emelte a kormány.
