
Decemberben zárul a Békés megyei ivóvízminőség-javító program
December közepére fejeződik be a hatvankét Békés megyei településen zajló ivóvízminőség-javító program műszaki átadása - tájékoztatta a Békés Megyei Önkormányzatok Ivóvízminőség-Javító Önkormányzati Társulásainak Konzorciuma az MTI-t.
