
Körforgás a mindennapokban
A Föld napja alkalmából a felelősebb mindennapokra hívta fel a figyelmet a Rossmann és a Biobubi.
Föld napja: pénzügyi kérdéssé vált a klímavédelem
A fenntarthatóság egyre inkább a stabil pénzügyi döntések alapjává válik-
A csomagautomaták is tisztíthatnák a levegőt
Néha a legváratlanabb helyeken rejtőznek a megoldások: akár egy csomagautomata felületén is.
Új tájfajta paradicsom került a kínálatba a Föld napján
A Herencsényi tájfajta paradicsom került a Nemzeti Fajtajegyzékbe és egyúttal a Lidl polcaira.
A természetet és a termelő közösségeket védi a fenntartható kávézás
Milyen hatással van a kávé előállítása a világ másik felén élő közösségekre?
Egyre több hazai vásárló számára fontos a környezettudatosság
A 18 és 34 év közötti magyar fogyasztók vannak leginkább tisztában a fenntartható táplálkozás fogalmaival.
Szándékosan kezd rossz ízű sör árusításába egy amerikai főzde
A Föld napja apropóján rossz ízű sörrel kívánja felhívni a figyelmet a klímaváltozás esetleges katasztrofális hatásaira egy tengerentúli főzde.
Hársfákat ültetett a Föld napja alkalmából Nagy István
Faültetéssel hívta fel a figyelmet a Föld napjára Nagy István agrárminiszter. A tárcavezető a közösségi oldalára feltöltött videóban arról beszélt, hogy egy bolygónk van, cselekedeteink pedig nem csak a mára, hanem a holnapra is kihatnak.
Újrahasznosítható, de kétharmada a kommunális szemétbe kerül: mi az?
Az 1970 óta szervezett Föld napja minden év áprilisában arra emlékeztet minket, hogy kiutat kell találnunk az olyan, környezetünket fenyegető negatív folyamatokból, mint a természeti erőforrások túlzott kihasználása, a biológiai sokféleség drasztikus csökkentése, vagy a nem újrahasznosított hulladékok és az üvegházhatású gázok kibocsátásának erőteljes növekedése.
Az élelmiszer-ellátás így fenntarthatatlan
Az idei Föld napja mérföldkő az emberiség történetében: a koronavírus-járvány pofonütésszerűen hívta fel a figyelmet az ökoszisztéma pusztulásának az emberiségre gyakorolt közvetlen következményeire. „A globális kereskedelem kikövezte az utat az egyre egysíkúbb és intenzívebb mezőgazdasági rendszerek kialakításához, ezzel természetes élőhelyek pusztulását és a biodiverzitás jelentős csökkenését idézve elő. A fogyasztói szokásaink által hajtott ipari agrárium az elmúlt évtizedekben megteremtette a feltételeket az emberre veszélyes vírusok megjelenéséhez és terjedéséhez” – összegzi a folyamatot Dr. Drexler Dóra, az Ökológiai Mezőgazdasági Kutatóintézet (ÖMKi) ügyvezetője. Az egyik legégetőbb következmény, a globális élelmiszer-ellátási láncok válsága humanitárius krízissel is fenyeget. „Itt az idő a valós ökológiai fordulatra. A válság elodázhatatlan lehetőség arra, hogy stratégiai szinten, fenntartható szellemiségben gondoljuk újra élelmiszer-termelési és -ellátási rendszereinket” – hívja fel a figyelmet a magyar agrárium első „élő laboratóriumát” működtető kutatóintézet vezetője. A szervezet módszertani javaslatokat fogalmazott meg a jövő hazai élelmiszer-ellátásának reformjához.
A Föld megérdemli az ünneplést
A környezetvédelem területén a leggyorsabb változást úgy érhetjük el, ha mi magunk változunk, és ebben a folyamatban alapvetően fontos a fiatalok informálása – jelentette ki László Tibor Zoltán környezetvédelemért felelős helyettes államtitkár a Föld napja alkalmából tartott rendezvényen, pénteken, Budapesten.
