
A fenntarthatóság jegyében zajlik az idei FoodTechShow
Október 15-én ismét az élelmiszeriparé lesz a főszerep, a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara második alkalommal rendezi meg a FoodTechShowt.
Élelmiszeripari kiállítást szervez FoodTechShow néven a NAK
A kiállításon a legkorszerűbb technológiákat, gépeket és berendezéseket ismerhetik meg az ágazat szereplői.
