
"Fuss, hogy más jóllakhasson!"
Az Élelmiszerbank harmadik alkalommal indítja el a „Fuss, hogy más jóllakhasson” jótékonysági futó kampányát, amelynek célja az éhezés és az élelmiszerpazarlás csökkentése. A kezdeményezéshez olyan futók csatlakozását várják, akik vállalják, hogy futnak a 2017. április 8-9-i Telekom Vivicittá Városvédő Futáson és adománygyűjtésükkel támogatják az Élelmiszerbankot.
Futó követekkel gyűjt adományokat az Élelmiszerbank
A Magyar Élelmiszerbank az elmúlt évekhez hasonlóan, idén is jótékonysági futással hívja fel a figyelmet az éhezés elleni küzdelemre és az Egyesület élelmiszermentő munkájára. Olyan futó követek jelentkezését várják, akik a jó cél mellé állva támogatnák az Egyesület munkáját.
