
Ne szedjen szabálytalanul gombát!
A gombaszedés szabályainak áthágása nem csak az emberre veszélyes, felboríthatja az erdők ökoszisztémáját is - hívja fel a figyelmet közleményében a Pilisi Parkerdő Zrt.
Januártól korlátozzák a gombaszedést
Az érintettek szerint ezzel csak az ő helyzetüket nehezítik, az illegális gombaszedők ugyanúgy megmaradnak.
