Kinek jó a gyenge forint?

Kinek jó a gyenge forint?

Az alapösszefüggés világos. Mindenki örül a gyenge forintnak, aki nettó exportőr. Ez azt jelenti, hogy többet exportál, mint amilyen értékben importál a tevékenységéhez.