Kétszintes autós McDonald’s nyílt

Kétszintes autós McDonald’s nyílt

Gyöngyös forgalmas közlekedési csomópontjában, a mai napon nyitotta meg kapuit a McDonald’s legújabb, kétszintes autós étterme. A beruházás mintegy 500 millió forintból valósult meg. Az idén 30 éves étteremlánc a „Jövő Élménye” éttermi koncepcióval tervezte meg az éttermet, így a vendégek már – a fővároson kívül elsőként Gyöngyösön – érintőképernyős kioszkokon adhatják le rendelésüket, és választhatják az asztalnál történő kiszolgálást is. Az éttermet Héjja János, a vállalat kecskeméti, szolnoki és szekszárdi egységeit működtető franchise partnere üzemelteti majd.