
Hétszáz milliót kap a Gyulai
Hétszáz millió forintos tőkeemelést hajt végre a gyulai önkormányzat a százszázalékos tulajdonában álló Gyulahús Kft.-nél.
Kölcsönből töltik a kolbászt Gyulán
A Gyulahús Kft. 114 millió forint tagi kölcsönt kapott a tulajdonos gyulai önkormányzattól, hogy újra beindulhasson a kolbászgyártás.
Húsvétra ismét a boltokba kerül a gyulai
Húsvétra ismét megjelenhetnek a polcokon a gyulai húskészítmények, a jól ismert minőséget már az új, önkormányzati tulajdonú cég gyártja.
