
Hamburgeradó a cukorra is?
A Nemzetgazdasági Minisztérium államtitkára megerősítette azokat az előzetes értesüléseket, miszerint a kormány hamburgeradó bevezetését tervezi. Cséfalvay Zoltán a HírTv-nek nyilatkozva úgy fogalmazott, hogy vállalniuk kell a rizikót azoknak, akik egészségkárosító termékeket fogyasztanak.
