Ősztől működik a kaposvári új hulladékkezelési központ

Ősztől működik a kaposvári új hulladékkezelési központ

A Kaposmenti Hulladékgazdálkodási Program keretében ősz elejére készül el mintegy 6 milliárd forintból, európai uniós támogatással, az új kaposvári hulladékkezelő központ, amelynek működése 118 települést érint majd - mondta Szita Károly (Fidesz-KDNP), Kaposvár polgármestere a létesítmény bokrétaünnepén szerdán.

Kétmilliárd forintos zöld beruházás

Kétmilliárd forintos zöld beruházás

Kétmilliárd forint összköltségvetésű projekt keretében épült biomassza- és hulladékkezelő rendszert adtak át a Geosol Kft. Mátrai Erőmű Ipari Parkban működő üzemében - közölte a cég pénteken az MTI-vel.