
Nemzetközi színtéren erősítenek a magyar élelmiszergyártók
Hosszabb kihagyás után ismét közösségi standdal vesz részt az Agrármarketing Centrum az Alimentarián.
Rekordszámú résztvevő a Hungarian Food Business Program prágai állomásán
24 magyar élelmiszer- és italgyártó vállalat képviseltette magát.
Cél az élelmiszeripar exportteljesítményének növelése
Három napon át a Hungexpón, a Sirha Budapest 2022 kiállításon toborozza a hazai gyártókat és a külföldi beszerzőket az Agrármarketing Centrum 2021 őszén bemutatott exportélénkítő programja.
Elstartolt a Hungarian Food Business Program
Online, valós idejű élelmiszeripari katalógus és eseménymenedzsment szoftvert mutatott be Hungarian Food Business Program néven az Agrármarketing Centrum a 80. Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásáron (OMÉK). A szoftver célja a magyar gyártók külpiaci térnyerésének elősegítése, a mai trendeknek megfelelő, modern, átlátható és könnyen kezelhető rendszer megalkotása, mely professzionális segítséget nyújt külkereskedelmi tevékenység bővítéséhez.
