
Átadták a Hungerit új üzemét
A Nagyvállalati Beruházási Támogatási Program keretében épített új panírüzemet szentesi telephelyén a Hungerit Zrt. A 2,1 milliárd forint összértékű beruházást 1 milliárd forinttal támogatta a Magyar Állam. A pandémia miatt az új üzem jelképes átadására Budapesten, a Pénzügyminisztériumban került sor, ahol Varga Mihály pénzügyminiszter és Volosinovszki János, a Hungerit Zrt. vezérigazgatója tartott sajtótájékoztatót.
A Csányi-csoport felvásárolhatja a Hungeritet
Nem jár káros versenyhatásokkal a HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt. felvásárlása a Csányi-csoport által – állapította meg a Gazdasági Versenyhivatal (GVH).
1,8 milliárdot kap a Hungerit exportbővítésre
A Hungerit Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt. 1,8 milliárd forint vissza nem térítendő kormánytámogatást kap az export bővítését szolgáló, mintegy 5,1 milliárd forint értékű új beruházásának megvalósításához, ami 120 új munkahelyet teremt a cégnél - jelentette be csütörtökön Budapesten a külgazdasági és külügyminiszter a szaktárcánál újságírók előtt.
Budai Gyula: lazítani kellene az orosz embargón
Magyarország az orosz embargó enyhítésében, az agrártermékeket érintő részleges feloldásában érdekelt - jelentette ki Budai Gyula szerdán Szentesen.
„Átlátható” lett a KFC
Min múlik egy étterem sikere? Főként a kitűnő recepteken, a séf tudásán és a hozzávalók frissességén, magas minőségén. A KFC egy újszerű megoldással bizonyítja legújabb éttermében, hogy náluk mindegyik megvan. Friss, magyar csirkehúst használnak, amit helyben, közvetlenül a sütés előtt kézzel paníroznak az étteremlánc-alapító Sanders ezredes receptje alapján. Erről mostantól ráadásul saját szemükkel győződhetnek meg a vendégek, hiszen a szakácsokat csupán egy üvegfal választja el a vendégektől. A KFC legújabb, Deák Ferenc téri étterme emellett számos olyan újítással él, amely a folyamatosan változó vásárlói igényekre reagál.
A hungarikum-minősítés külföldön megkülönböztető jegy lehet
Az európai piacokon még gyengélkednek a hazai hízott áruk előállítói, bár az éttermek irányából jelentős érdeklődés mutatkozik a minőségi termékek iránt. Épp ezért számítottak új lendületre az iparág hazai szereplői attól, hogy a Vidékfejlesztési Minisztérium szeptember végén hungarikummá nyilvánította a hízott libamájat.
Jövő év tavaszán ítéletek várhatók a Négy Mancs-perekben
Előreláthatólag 2014 tavaszán várhatók ítéletek azokban a perekben, amelyek a – magát állatvédő szervezetnek feltüntető – Négy Mancs ellen folynak – tájékoztatott Budai Gyula, a Vidékfejlesztési Minisztérium (VM) parlamenti államtitkára kedden.
„Mindig hajtott a versenyszellem”
Negyvenhárom évet töltött el egy vállalatnál, amelynek kapuján – történhetett bármi – mindig jó érzéssel lépett be. Magyar József nevéhez fűződik a Hungerit 1990-es megalapítása, és az a töretlen fejlődés, amelynek köszönhetően a cég legkisebb baromfis cégből mára a legnagyobbá lépett elő. Az egykori fiatal biciklista üzemmérnökből pedig Szentes díszpolgára és az „Év példaképe” lett.
Peep-show és szétvert ecseris bútorok
A Kreatív Online-on új sorozatot indítunk, amelyben arra kérjük a kommunikációs ipar szereplőit, hogy elevenítsék fel, melyik három kampányon szerettek a legjobban dolgozni. Havasi Gáborral, a McCann Erickson kreatívigazgatójával indítunk.
A kényelmi termékek felé fordul a Hungerit
A kényelmi, konyhakész termékek felé fordul a Hungerit Zrt., amely új piacokat meghódítva tudta átvészelni a Négy Mancs támadása okozta válságot – közölte Magyar József elnök-vezérigazgató csütörtökön Szentesen.
Külföldön is hódítana a Hungerit
Az Anderson Communications-t választotta a Hungerit. Az ügynökség a vállalati kommunikációs fealdatokat végzi majd.
Debrecenben folytatódik a második Négy Mancs per
A Hungerit Zrt. 553 millós kártérítési igénye után újabb cég, a Hortobágyi Lúdtenyésztő Zrt indított pert a Négy Mancs állatvédő szervezet ellen.
Hungerit kontra Négy Mancs – elnapolva
Októberre napolta el a Fővárosi Törvényszék a szentesi Hungerit Zrt. által a Négy Mancs Alapítvány ellen indított polgári pert.
A Hungerit beperelte a Négy Mancsot
A napokban tűzik ki az első tárgyalási napot abban a próbaperben, amelyet a Hungerit indított a Négy Mancs – Alapítvány az Állatvédelemért ellen a jó hírnév megsértése és közvetlen anyagi károkozás vádjával.
