Még egy évig lehet fizetni a régi húszezres bankjegyekkel

Még egy évig lehet fizetni a régi húszezres bankjegyekkel

A Magyar Nemzeti Bank (MNB) 2017. december 31-ig meghosszabbította a 2015 előtt kibocsátott 20 ezer forintosok bevonásának határnapját, így a régi címletekkel ez év végéig lehet fizetni.

Egymilliárdba kerülhet a húszezresek cseréje

Egymilliárdba kerülhet a húszezresek cseréje

Az új húszezresek bevezetése közel egymilliárd forintba kerülhet, míg a teljes címletcsere költsége hatmilliárd forint lesz.

Húszezreseket hamisítottak

Húszezreseket hamisítottak

Pénzhamisítás megalapozott gyanúja miatt öt ember ellen eljárást indított a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda - közölte az ORFK kommunikációs szolgálata szerda reggel a police.hu oldalon.

Nem csak a húszezreseké a világ

Nem csak a húszezreseké a világ

2017 első negyedében jöhetnek az új 2000 és 5000 forintos bankjegyek.