A Vastag testvérek és Király L. Norbi a jégkorszakba utazott

A Vastag testvérek és Király L. Norbi a jégkorszakba utazott

Hírességek is kipróbálták az újonnan nyílt Icebárt. A Vastag testvéreket és Király L. Norbit -7 fokos hideggel, meleg termo öltözékkel és Finlandia koktélokkal várták az egyedi jégkamrában. A sztárok eszkimónak öltözve hozták el az északi tél varázsát a Váci utcai jégbárba.