Nem lesz áremelés a menzákon

Nem lesz áremelés a menzákon

Az Emberi Erőforrások Minisztériumának egészségügyi államtitkársága közölte az MTI-vel, hogy nem lesz áremelés az iskolai közétkeztetésben.

Vacak az étel a menzákon

Vacak az étel a menzákon

Szinte minden vizsgált gyermekmenzán talált kifogásolnivalót a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) – írja a Magyar Nemzet.

Helyi árut a helyi fogyasztóknak!

Helyi árut a helyi fogyasztóknak!

Közbeszerzés nélkül, közvetlenül a helyi termelőktől vehetnek nyers húst, zöldséget, gyümölcsöt a közétkeztetést végző intézmények - az erről szóló jogszabály szeptember 15-én lép életbe.