
Nem lesz áremelés a menzákon
Az Emberi Erőforrások Minisztériumának egészségügyi államtitkársága közölte az MTI-vel, hogy nem lesz áremelés az iskolai közétkeztetésben.
Vacak az étel a menzákon
Szinte minden vizsgált gyermekmenzán talált kifogásolnivalót a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) – írja a Magyar Nemzet.
Helyi árut a helyi fogyasztóknak!
Közbeszerzés nélkül, közvetlenül a helyi termelőktől vehetnek nyers húst, zöldséget, gyümölcsöt a közétkeztetést végző intézmények - az erről szóló jogszabály szeptember 15-én lép életbe.
