
Rendkívüli jótékonysági kampányműsor indul
Magyarország összefog alcímmel rendkívüli Jónak lenni jó! jótékonysági kampányműsort indít hétfőtől a közmédia - mondta a Kossuth Rádió csatornaigazgatója a Vasárnapi Újság című műsorban.
A cukorbeteg gyerekeknek gyűjt a közmédia
Idén a cukorbeteg gyermekeknek és fiataloknak gyűjt a közmédia Jónak lenni jó! című programja. Soltész Erzsébet dietetikus az M1 aktuális csatorna vasárnap reggeli műsorában kiemelte: céljuk a figyelemfelhívás, hosszú távon a megelőzés.
Közel hétmillió forinttal támogatja a Jónak lenni jó kampányt a METRO
A METRO közel hétmillió forint értékű támogatást nyújtott a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálatnak a Jónak lenni jó kampány alkalmával. Az Alapítvány decemberi rendezvényein a METRO biztosít minden gyermeknek ajándékcsomagot, amelyben gyümölcsöket és szaloncukrot ad a rászorulóknak. Összesen több mint 3.000 ajándékcsomagot és további 1.500 kg gyümölcsöt ajánlott fel a METRO az idei kampány során.
