38 milliós bírság az OTP-nek

38 milliós bírság az OTP-nek

A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) megállapította, hogy az OTP Bank hitelkártyákkal kapcsolatos tájékoztatási gyakorlata megtévesztette a fogyasztókat. Ezért 38 millió forntos bírságot szabtak ki.