
A kisállattenyésztői munkát népszerűsítik
A kormány dolgozik a kisállattenyésztés támogatásán - mondta az agrárminiszter a Nemzeti galamb-, baromfi-, nyúl-, és díszmadár kiállítás megnyitóján, Budapesten.
Elindult a nemzeti húsgalambprogram
Bejelentette a nemzeti húsgalambprogram elindítását Nagy István agrárminiszter Budapesten, a Nemzeti Kisállat Kiállításon.
