
Ezt neked, chipsadó!
Kihirdették, mert úgyis egészségtelenül táplálkozunk, megijedtünk, pedig nem is a testünket féltjük, hanem a pénztárcánkat. Aztán egyszer csak elkezdődött, és drágábbak lettek a nassolnivalók meg az energiaitalok. Úgy tűnik, a többség magában hőbörög, még nevetni sem volt kedvünk.
